Matka Meera

Matka Meera

Matka Meera je Božská inkarnace do těla ženy.viz.:Matčin WEB

Meditace, modlitba a džapa snižují lidské EGO.
"Jen pro ten dnešní den.."
"Zavřete oči, odcházím.."

- Kristian -

Jaký je rozdíl mezi Matkou Boží a Otcem?
Otec je přísnější, ona je více milující a citlivější. Je také trpělivější a tolerantnější.

Matka Meera sdělila lidem:
Buďte mírumilovní a šťastní! Otázka: "Odpouští Matka hříchy? Matka: Všichni by je měli odpouštět. Jestliže neodpouštíme, pak se nemůžeme nazývat lidmi — odpouštění je základní kvalitou existence lidských bytostí. Odpuštění je stejně důležité jako láska."

foto Pro zvětšení klikněte na obrázek. foto

Proč navštívit Matku Meeru?

„Celým smyslem mé Práce je přivolávání Světla Paramátmanu a pomoc lidem.
Proto jsem přišla, abych otevřela vaše srdce Světlu.“

- Matka Meera -

Daršan a Matka Meera v ČR

Říkejte často Džapu (to je opakovování božského jména= "Ježíš Kristus Nazaretský" apod.) v práci i ve chvílích volna. Bystříte tím hlavu(6.čakra) a rozšiřujete své srdce(4.čakra). Ale pozor! -> Pyšný člověk je od Boha vzdálen. Musíte být opatrní.

Avatar je Božská inkarnace a přichází na Zem vždy, když je zapotřebí pozvednout a chránit lidství. Jedním z nejvíce uctívaných a milovaných Avatarů je Matka Meera, mladá indická žena, narozená 26. prosince 1960 ve vesnici Chandepalle v Jižní Indii. Brzy bylo zřejmé, že není obyčejným dítětem. Její rodiče se o Ni starali s výjimečnou péčí a velice Ji milovali. Rodina nebyla nijak zvlášť nábožensky založena, takže Matka Meera nebyla vychovávána v žádné tradici. Její skuteční rodiče byli duchovní mistři, které potkávala ve vizích a od nichž dostávala lásku a pomoc, které potřebovala. Po určitou dobu žila pod ochranou svého strýce Pana Reddyho v Pondicherry, kde budila velkou pozornost Svojí výjimečností. Nyní je po celé Indii uctívána jako Božská Matka. V roce 1982 se Matka Meera provdala za Němce, se kterým žije v tiché německé vesnici Thalheimu. Ačkoliv nemá žádnou publicitu, tisíce lidí z Východu i Západu Ji uznávají jako Božskou Matku a přicházejí k Ní, aby přijali Její Daršan, tichý dar Odpuštění a Světla prostřednictvím Jejího pohledu a dotyku. Žádné učení, žádné rituály, žádné povídání, jenom Tiché Požehnání. Beze slova, pouze vnitřním Působením mění srdce a myšlení lidí. Pouhý pobyt v Její přítomnosti umožňuje pocítit Nejvyšší Božství. Její pohled proniká do duše, do srdce i do myšlenek. Ticho vyjadřuje Její Krásu, majestátní Sílu, Lásku a Její Čistotu.

- Adilakšmí -

Shlédněte si toto a navštivte Matku Meeru

Podoby Matky Meery

Mantra radosti a Matka Meera

Lidský duch získává otevřené srdce (Anaháta – 4. čakra, tím vlastní a rozdává také ostatním živým bytostem více lásky a světla, tzn. po smrti bude s touto bytostí zacházeno více s láskou!!!) návštěvou této avatárky z Indie. Ano, je řeč o Matce Meeře.

Otevřením 4. čakry si člověk uzavírá své tělesné vědomí (pokud nemá karmu příležitosti
- viz Agape Brno) a otevírá se vědomí duševní. Touto návštěvou si každá lidská duše všeobecně harmonizuje své bytí, nejen zde na Zemi, ale i v různých dimenzích.

foto

Chtěli byste se někdy vypravit za božskou Matkou Meerou do Německa? Co že vlastně s Vámi dělá? Ona dává požehnání, neboli daršany. Skrze svoje dlaně působí na Vás skrze hlavu (6. čakra). Tím Vám dává příležitost, rychleji si očistit karmu a vyřešit si své životní problémy. Dělá to proto, že ona ví, že pro celé lidstvo je lepší, aby naše karma byla rychleji odčiněna.

foto

Čtěte prosím:

Jaká bytost je Matka Meera?

Matka Meera je nazývána Božskou inkarnací, která přichází čas od času na tuto planetu Zemi, aby pozvedla a chránila lidství. Tato indická žena se narodila 26.12.1960 ve vesnici Chandepalle v Jižní Indii. Jak vyrostla, přestěhovala se do Evropy a to do Německa. Nyní je uctívána jako "Božská Matka" a dává všem lidem daršany. Od roku 1982 žije v německém městu Balduinstein tj. (u zámku Schaumburg necelých 100 km od Frankfurtu).

Upozorňuji Vás: Naše drahá Matička si ale přeje, aby lidi k ní přicházeli, jsou-li k návštěvě vedeni SRDCEM a nikoli ze zvědavosti.

Zájezd: Trvá to 3 dny a stojí asi 3950,- Kč. V ceně je cestovné, noclehy a stravné denně!
Pro Vaši účast na tomto zájezdu za "Božskou Matkou", tedy volejte panu..
Ing. Zdeňku Kotvanovi na mobil: 736 774 698 + domluvte si podrobnosti.

Chcete-li také nevědomky rozdávat lásku (dobro) a dát více světla v život na Zemi, tak zvažte za svůj život navštívit Matku Meeru (inkarnovanou Boží Matku), která žije v Německu.

obrazky na profil
Lásko, Bože, Lásko...
kdé ťa ĺuďá berů
na stromech nierasteš
v poli ťa nesejů
Matka Boží, včetně svojí energií "Lásky", inkarnovala se do těla ženy na planetu Zemi ve vesmíru, jako Matka Meera v roce 1960.
Za nic nežádoucí energii či peníze rozdává Ona Lásku(i Bůh je LÁSKA..) lidským duchům. Pomáhá tak svému synovi, neboli Stvořiteli vesmíru, být
více existující na naší planetě!!!!!
foto
foto
--- S láskou Světlo ---