Duchovno

Klinická smrt

Jestli jsem ji prožil? ANO
A děkuji Bohu, že nejsem ještě nebožtík. :o) No tak 5 dní (od 13.9.03 do 18.9.03). 13.9. jsem letěl ve vrtulníku z Vysočiny s rozbitou hlavou do nemocnice Bohunice v Brně. Tam leželo mé tělo v posteli se zjizvenou (díky všem doktorům) hlavou, bez duše. Ta se někde pohybovala prý v jiné dimenzi (mimo ZEMI), avšak měl jsem tu rozbitou hlavu, takže si žádný zážitek a ani světelný tunel dosud nepamatuji a 18.9. jsem se nadechl a duše přicestovala zpět do těla = oživnul jsem.

V astrální dimenzi, po smrti těla, zůstává duše, máš jen tu harmonii, kterou jsi v těle na Zemi ostatním rozdal! (Nene peníze!!!) ...po mé klinické smrti, když se vrátila duše do mého těla, jsem požádal mámu v nemocnici o propisku a papír, s kterou jsem napsal na papír ještě hodně křivě jedno slovo - a to bylo "LÁSKA" - Láska nebo harmonie je největší energie! Po smrti těla není prostor ani čas a ani peníze!

Za tu milosrdnou lásku, dobro nebo harmonii, kterou na Zemi rozdáš ostatním, získáš po své tělesné smrti veliké plus!!!!

A když ti nikdo nedává lásku a harmonii i tak ty můžeš rozdávat druhým svýma veselýma očiskama, myšlenkama, srdcem či dávej REIKI! Zásoby energie harmonie a lásky, co můžeš čerpat i rozdat jiným jsou nevyčerpatelné! A Proč? Protože čím víc lásky, harmonie a dobra rozdáš = Tím víc ji po smrti dostaneš!!!

Co, vím: LÁSKU - předává avatárka Matka Meera všem lidem !!!
...aneb za málo peněz - spousta duchovna! Cože?!
Láska je velkou součástí Světla ....... Světlonoš je každý člověk se svou duší(spousta duší tvoří ducha = jiskra od Boha), který rozdává lásku (dobro)!!

Tím tedy avatárka Matka Meera (=inkarnace Boží Matky), že rozdává lásku všem lidem, zvyšuje množství světla, které je na Zemi, a tím pomáhá tak svému synu (Stvořiteli světa) Bohu, aby své dílo pozvednul a osvětlil!

Rozdávej Lásku, ta se Ti po smrti vrátí..........

Můžete se, ale podívat na mé odkazy, kde se zážitky dozvíte!!!

*WEB O KLINICKĚ SMRTI*
*DALŠÍ KLINICKÁ SMRT*
--- S láskou všem lidem světlonoš nebo zkráceně Světlo ---